Harald Heggås !, 19061976 (aged 69 years)

Name
Harald /Heggås/ !
Given names
Harald
Surname
Heggås
Name suffix
!
Also known as
/Guneriussen/
Birth
Death of a maternal grandmother
Death of a maternal grandfather
Death of a sister
Birth of a daughter
Birth of a son
Death of a father
Death of a mother
Death of a brother
Death of a half-sister
Death of a brother
Death
Family with parents
father
mother
Marriage MarriageNovember 29, 1889Verdal
14 months
elder sister
18911927
Birth: February 1, 1891 40 20 Efskinnesset i Verdal
Death: December 23, 1927Vuku i Verdal NT
4 years
elder sister
18941985
Birth: November 11, 1894 43 24 Gudmundhus i Verdal NT
Death: March 10, 1985Vuku i Verdal NT
3 years
elder brother
18971962
Birth: August 13, 1897 46 27 Stubskindvald i Verdal NT
Death: March 10, 1962Vuku i Verdal
3 years
elder brother
19001971
Birth: September 12, 1900 49 30 Stubskindsvald i Verdal NT
Death: February 18, 1971Vuku i Verdal
3 years
elder brother
19031978
Birth: November 18, 1903 52 33 Heggås i Vuku, Værdal NT
Death: February 3, 1978Stiklestad i Verdal
3 years
himself
19061976
Birth: November 18, 1906 55 36 Heggås, Vuku i Verdal NT ?
Death: January 3, 1976Stikklestad i Verdal
Father’s family with Serianna Johnsdtr
father
stepmother
18401880
Birth: June 15, 1840Tangen i Verdal
Death: May 18, 1880Stiklestad i Verdal
Marriage MarriageNovember 24, 1871Verdal
Father’s family with Grethe Elisabeth Sørensdtr
father
stepmother
Marriage MarriageJune 25, 1882Verdal
20 months
half-sister
18841963
Birth: February 17, 1884 33 24 Svedjanvald i Verdal
Death: January 26, 1963Vuku i Verdal NT
Family with Olga Oline Melbygraven !
himself
19061976
Birth: November 18, 1906 55 36 Heggås, Vuku i Verdal NT ?
Death: January 3, 1976Stikklestad i Verdal
wife
19071993
Birth: September 19, 1907Melbygraven i Verdal NT
Death: May 11, 1993Stiklestad i Verdal NT
daughter
19282011
Birth: November 28, 1928 22 21 Verdal NT
Death: February 20, 2011Vuku i Verdal NT
20 months
son
19301980
Birth: July 15, 1930 23 22 Verdal NT
Death: January 3, 1980Stiklestad i Verdal NT
daughter
Private
Note

far til Olav
Harald ble f.18.11.1906 Hægaas i Verdal
av foreldre selveier Gunnerius Baardsen Hægaas f.1851 gm Karoline Andersen f.1870 - faddere nevnt.

I 1910 bodde Harald Guneriussen 03.12.1906 Værdalen hjemme på Heggås i V.

Folketelling 1920 for Heggaas i Verdal herred NT
Haral G. Hegaas 1906-11-18 Verdal

Harald ble gift med Olga Melbygraven (se egen slektsbase).

Harald Heggås f.18.11.06 og bosatt Vuku - far nevt,
ble 16.10.1928 Verdal gm Olga Oline Melby f.19.09.07 og bosatt Stiklestad - far nevnt.

Harald Heggås 1811 1906 0301 1976 Stiklestad Verdal NT

(FR Vuku NT mb.1891-1907 s.51)(ER V/Stiklestad mb.1917-31 s.251)